Misja

Nigdy nie wątp, że grupa świadomych, zaangażowanych osób może zmienić świat. W rzeczywistości świat zmienia się tylko w taki sposób.
– Margaret Mead –

Tworzymy grupę ciekawych świata i otwartych kobiet. Na co dzień realizujemy się zawodowo w przeróżny sposób. Każda z nas ma swoje pasje i zainteresowania. Coś, co lubi i czegoś nie lubi. Zdecydowanie jednak łączy nas chęć działania, uczenia się od siebie i dzielenia się tym, co najlepsze. Zgodnie z tym, co lata temu stwierdził Kurt Lewin – przecież istota grupy nie polega na podobieństwie lub różnicach jej członków, tylko na ich wzajemnych relacjach.
Działamy, jako stowarzyszenie non profit, lokalnie i regionalnie. Cenimy sobie współpracę i otwarte podejście do problemów i wyzwań współczesnych społeczności lokalnych. Interesują nas relacje międzyludzkie, szeroko pojęta ekologia, kultura, edukacja i kultura przedsiębiorczości.
Jeśli jesteś nas ciekawa / ciekawy – napisz, zapraszamy do współpracy.